INTERCLUB

THUISWEDSTRIJDEN


WEEK 17

J13 za 09u30 | TCW A - A Zomergem | Emile
J15 za 09u30 | TCW - Oudenaarde A | Arno
D za 14u00 | TCW B - Tennis 2000 | Elke
H35 za 14u00 | TCW - TC 2001 | Tony
H zo 10u00 | TCW - De Pinte | Kim
D25 zo 14u00 | TCW - Gavere | Anniek
D35 zo 14u00 | TCW - TC Nobel | Caroline
D45 zo 14u00 | TCW - TS Kenta | Hilde

WEEK 18

DH60 di 14u30 | TCW - Scheldedreef | Frank
J13 wo 09u30 | TCW B - Stand. Wetteren B | Tuur
J15 wo 09u30 | TCW - Lovendegem B | Arno
J13 za 09u30 | TCW A - TC Eleven | Emile
M15 za 9u30 | TCW - De Vallei | Britt
D za 14u00 | TCW B - Denderleeuw | Elke
D za 14u00 | TCW A - Beckhand | Yasmin
H zo 10u00 | TCW - Chiwawa B | Tim
H zo 13u00 | TCW - Topspin A | Maarten
H zo 13u00 | TCW - Kon. Deinze | Joost
D35 zo 14u00 | TCW - St Christoffel Pollare | Caroline

WEEK 19

DD50 di 14u30 | TCW - Dubbeloo | Tilly
J15 za 09u30 | TCW - Zottegem A | Arno
H25 za 14u00 | TCW - Indiana | Ronny
H35 za 14u00 | TCW - Zeelse TC | Tony
H zo 10u00 | TCW - Borluut | Kim
D25 zo 14u00 | TCW - Vlaskia | Anniek
D35 zo 14u00 | TCW - Tobias | Nancy
D45 zo 14u00 | TCW - Herzele | Hilde

WEEK 20

DH60 di 14u30 | TCW - De Zilveren Klomp | Frank
M11 wo 15u00 | TCW - Zaffelare | Jaane
J13 za 09u30 | TCW B - Zottegem B | Tuur
M15 za 09u30 | TCW - De Zilveren Klomp | Britt
D za 14u00 | TCW B - Gantoise | Elke
H35 za 14u00 | TCW - OTC Zele | Tony
H zo 10u00 | TCW - Tennis 2000 | Tim
D25 zo 14u00 | TCW - Madison | Anniek
D35 zo 14u00 | TCW - Reinaert B | Caroline

WEEK 21

DD50 di 14u30 | TCW - Park Ronse | Tilly
D za 14u00 | TCW A - Sportina | Yasmin
H zo 10u00 | TCW - Racso | Kim
H zo 13u00 | TCW - Indiana C | Maarten
H zo 13u00 | TCW - Merelbeke A | Joost
D35 zo 14u00 | TCW - Temse | Nancy
D45 zo 14u00 | TCW - Hof ter Burst | Hilde

WEEK 22

DH60 di 14u30 | TCW - St Christoffel Pollare | Frank
M11 wo 15u00 | TCW - De Vallei | Jaane
H25 za 14u00 | TCW - Stekene | Ronny

WEEK 24

HN45 za 14u00 | TCW - Gantoise | Rino

WEEK 26

HN45 za 14u00 | TCW - Ter Linden | Rino